Szybki kontakt

Szybki kontakt

PIL-LAS
tel/fax 81 534 77 35

email: pillas@op.pl

Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
sobota: 9.00 - 13.00

Nasza oferta

90 lat firmy STIHL

-

Zyskaj więcej niż w sklepach internetowych!

Zostań naszym klientem VIP!STIHL GTA 26

Wszechstronna akumulatorowa przecinarka do drewna.
Idealna do wycinania małych drzew i krzewów, wysoka wydajność cięcia.
Antypoślizgowy uchwyt  dla doskonałej ergonomii.
Beznarzędziowa wymiana łańcucha, elastyczna osłona ochronna do bezpiecznej pracy,
ze wskaźnikiem stanu naładowania.

Cena: 749,-

Nowa cena: 689,-

Zestaw z dwiema bateriami:

Cena: 789,-

 

Stihl-zalety

Dlaczego STIHL?

 

Nowoczesna technika w szczegółach


Istnieje wiele powodów przemawiających za wyborem urządzeń firmy STIHL: wysoka funkcjonalność produktów, najwyższa jakość i 80-letnie doświadczenie w produkcji mocnych a przy tym łatwych w obsłudze urządzeń.


Poniżej prezentujemy Państwu innowacyjne rozwiązania techniczne zastosowane w wyrobach firmy STIHL:


Dwa pierścienie tłokowe - zapewniają niezawodną i precyzyjną pracę silnika poprzez szczelne oddzielanie komory spalania od skrzyni korbowej. Odprowadzają ciepło pobierane przez tłok w czasie spalania oraz zapewniają doskonałe prowadzenie tłoka w cylindrze. Dzięki temu zabezpieczają silnik przed utratą mocy i poprawiają jego sprawność. Obecnie większość producentów oferuje pilarki tylko z jednym pierścieniem co znacznie obniża ich trwałość. tlok_i_pierscienie_stihl.png

 

Silnik STIHL 2-MIX - podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Efekt: obniżenie strat paliwa podczas procesu przepłukiwania, ochrona zdrowia operatora i środowiska naturalnego oraz do 20% mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do konwencjonalnych silników dwusuwowych.

 

2-mix.png

Elektroniczny moduł zapłonowy - zapewnia bezproblemowe uruchamianie oraz niezakłóconą pracę silnika. Dzięki całkowitemu zabudowaniu jest odporny na wilgoć i zanieczyszczenia.


Boczny napinacz piły łańcuchowej - śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową.

nap_lan.png

System filtrów powietrza o długiej żywotności z filtrem wstępnym - wydłuża znacząco okresy pracy pomiędzy czyszczeniami filtra. Większe i cięższe drobiny są wyrzucane przez siłę odśrodkową na zewnątrz, a następnie przez wznoszącą się rampę dodatkowo wyrzucane do góry. Wstępnie oczyszczone powietrze jest doprowadzane do filtra powietrza.

filtr.png

System antywibracyjny - mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.

antywibracja.png


System smarowania Oilomatic - zapewnia redukcję tarcia i zmniejsza zużycie piły łańcuchowej. Niewielkie kanaliki olejowe w ogniwach prowadzących pobierają olej z rowka prowadnicy, a następnie szybko go przekazują i równomiernie rozprowadzają na przeguby piły łańcuchowej i bieżnię zębów tnących.

oilmatic.png

System smarowania piły łańcuchowej Ematic - składa się z prowadnicy Ematic, piły łańcuchowej Oilomatic oraz pompy olejowej. Specjalna konstrukcja prowadnicy i piły łańcuchowej sprawia, że każda kropla oleju dociera dokładnie w te miejsca piły łańcuchowej, gdzie jest najbardziej potrzebna. Umożliwia to redukcję zużycia oleju smarującego piłę łańcuchową do 50%.


Wielofunkcyjny przełącznik - obsługa wszystkich ważnych funkcji pilarki, takich jak rozruch na ciepło i na zimno, praca i wyłączanie odbywa się za pomocą jednej dźwigni. Rozwiązanie to zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi, ponieważ prawa ręka przez cały czas spoczywa na uchwycie.

wylacznik.png